Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Opinie Klientów

Od dawna otrzymujemy wiele miłych telefonów od naszych klientów, w których dzielą się z nami swoimi doświadczeniami ze stosowania produktów ADR. Tworzymy więc tę zakładkę, aby powstało miejsce, gdzie będziemy udostępniali takie informacje wszystkim zainteresowanym.

Jeżeli chcecie Państwo podzielić się swoimi obserwacjami, prosimy o przesłanie nam ich e-mailem na adres biuro@biomagnetica.pl lub listownie. Po otrzymaniu maila sprawdzimy go pod kątem zgodności z polskim prawem. Prosimy także w e-mailu zawrzeć formułkę:

Wyrażam zgodę na publikowanie mojego listu w całości bądź części przez BIOMAGNETICA Polska, ul. Górczewska 228 b lok. u 7, 01-460 Warszawa. NIP 522 165 58 31 bez upubliczniania moich danych osobowych (dokładnego adresu oraz nazwiska).

Autorów ciekawych listów będziemy nagradzać upominkami w formie naszych produktów.

Nasze zmiany w tekście pisane są kursywą.


List od Pana Jarosława

ADR-4 - poprawa ciepłoty dłoni i stóp, wspomaganie zrastania się kości 

 

Drodzy Państwo,

 
Od 14 roku życia cierpię na polineuropatię czuciowo-ruchową nieznanego pochodzenia.
Choroba została zdiagnozowana badaniem EMG gdy zaczęły mi się końsko-szpotawić stopy i zaniki mięśni kłębu kciuka i w ogóle całych dłoni.

Dodatkowo, pojawił się problem przeraźliwie wręcz zimnych stóp i dłoni. Niemal za każdym razem gdy podawałem komuś rękę na powitanie, dało się zaobserwować pytającą minę osoby z którą się witałem, a czasem nawet pojawiły się pytania wprost o moje samopoczucie.

Z biegiem lat, kolejnych operacji korekcyjnych stóp i pobytów w sanatoriach na rehabilitacji, próbowałem różnych sposobów aby sobie pomóc. Tu są nazwy kilku leków i mały karton suplementów to był mój chleb powszedni. Efekty? Mizerne bądź ich całkowity brak. Raczej nieustająca wiara w to, że coś musi w końcu pomóc.. placebo.

Kiedy po następnej konsultacji z kolejnym neurologiem, usłyszałem że w zasadzie próbowałem już wszystkiego i medycyna konwencjonalna nie ma mi już nic do zaoferowania, zacząłem intensywniej szukać w internecie czegoś co da mi nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone.

Na ADR-4 natknąłem się przez przypadek gdy znalazłem wzmiankę o polskim naukowcu, który dostał pierwszą nagrodę na którymś ze Światowych Zjeździe Geniuszy w Tokio i jak się później okazało jeszcze kilka innych prestiżowych wyróżnień. Zacząłem czytać o zmianie fizycznych właściwości wody, oglądałem wykresy, zdjęcia z kwiatami leżącymi na ADR-4 i ich zwiędnięte odpowiedniki, które nie miały z dyskiem styczności. Pierwsza moja myśl pobiegła w stronę szemranych wynalazków rodem z telesklepu i sceptycznie podszedłem do sprawy. Jednak zdjęcia dłoni ukazujące znaczną poprawę krążenia nie dawały mi spokoju, zwłaszcza, że jak co noc, miałem w perspektywie spanie w podwójnej parze wełnianych skarpet..

Zdecydowałem się na zakup ADR-4 cztery lata temu, miałem wtedy 26 lat. Od tego czasu zakupiłem jeszcze dwa kubki ADR-4 żeby móc z nich korzystać w pracy i u Rodziców. Teraz śpię w cienkich skarpetkach i mam cały czas ciepłe dłonie (!), co wcześniej zdarzało się tylko po intensywnych sesjach sanatoryjnej rehabilitacji.

 
Trudno jest mi odnieść się do pozostałych korzystnych właściwości dysku ADR-4 gdyż nie mam tak spektakularnych dowodów jak tego w postaci poprawy krążenia obwodowego, ale przypuszczam, że dysk mógł się też przyczynić do szybszego zrostu kości po korekcjach stóp, których miałem nieprzyjemność odbyć już kilka ładnych razy.

Ogólnie, polecam każdemu kto się waha i nie do końca wierzy w działanie tego urządzenia, żeby przekonał się na własnej skórze, że on naprawdę działa! Myślę, że zwłaszcza osoby cierpiące na "syndrom lodowatych" stóp/dłoni będą bardzo pozytywnie zaskoczone działaniem dysku ADR-4.

Pozdrawiam i dziękuję,
Jarek z Katowic

List od Pani Małgorzaty

ADR-4, ADR Protect, ADR Mat - arytmia serca, poprawa ciepłoty stóp, regeneracja, usuwanie bólu

 

Witam,

kilka miesięcy temu kupiłam ADR-4 i matę ADR, oraz  ADR Protect.Śpię na macie, ADR Protect noszę pod zegarkiem i sporadycznie używam miejscowo ADR-4 w okolicach serca, szczególnie po kilku godzinach spędzonych przy komputerze. Przed zakupem miałam arytmię serca, zimne stopy, uczucie stałego zmęczenia, brak sił, rozkojarzenie, bóle w rękach i nogach. Teraz wszystkie te dolegliwości ustały. Mam ogólnie więcej sił witalnych. Szczerze polecam.

Małgorzata z Olsztyna


List od Pani Teresy, rehabilitantki z Gdańska

ADR-4, ADR Protect, ADR Mat - poprawa krążenia, poprawa ciepłoty stóp, regeneracja po złamaniach, usuwanie bólu

Chciałabym podzielić się uwagami na temat działania produktów ADR.

 

  1. Tak ja, jak i mąż mieliśmy połamane ręce. Przykładaliśmy ADR-4 do złamanych kości. Przynosiło to znaczną ulgę i prowadziło do szybszego zrośnięcia kości.

  2. Mąż miał złamaną lewą rękę w przedramieniu w kilku miejscach. Porobiły się guzy. Po dwóch latach od noszenia na chorej ręce ADR Protect dwa guzy zniknęły, trzeci znacznie się zmniejszył.

  3. ADR-4 znacznie obniżył poziom cukru u męża, oraz doprowadził do wyleczenia stopy cukrzycowej. Obniżyło się ciśnienie, skończyły się zimne nogi i ręce. Jest mu zawsze ciepło.

  4. Ja stosowałam, głównie ADR-4. Ostatnio z uwagi na ból nóg (żylaki) zaczęłam systematycznie nosić ADR Protect. Jak noszę ADR Protect zmniejszył się ból nóg, chwilami ból znika całkowicie. Uregulował mi się cukier, obniżyło ciśnienie.

  5. Jednak największą wdzięczność mam dla Firmy za matę ADR. Córka moja miała torbiel na mózgu. Na macie śpi od 4-5 lat. Przestała ją boleć głowa, skończyły się zawroty głowy. Ból głowy był przez pierwsze 2-3 dni spania na macie, obecnie nie ma najmniejszych dolegliwości. Dwa miesiące temu zaczęła się skarżyć na bóle nóg, założyła na rękę ADR Protect i skończyły się bóle nóg, gdyż poprawiło się krążenie. Córka znowu miała bardzo ciepłe ręce i nogi.

    Jesteśmy szczerze wdzięczni za bezinwazyjną pomoc. Gdzie tylko możemy propagujemy Wasze produkty.

Wdzięczna Teresa W. z rodziną


 

Pan Radosław z Warszawy

 

ADR-4 - poprawa krążenia, poprawa ciepłoty stóp

Od przynajmniej czasów licealnych częstym problemem były marznące dłonie (częściej) i stopy. Zima to był trudny czas. Rękawice niewiele pomagały a odśnieżenie szyb samochodu musiało być przerywane przynajmniej dwa razy na ogrzanie rąk. ADR-4 stoi na moim stole w kuchni i na biurku w biurze od kilku lat. Odruchowo stawiam na nim wszystko co piję. Na początku nie czułem różnicy w krążeniu, ponieważ zacząłem używać go latem. Efekt poczułem dopiero gdy przyszła zima. Polecam.


Produkt dnia
Miernik ME3030B
Miernik ME3030B
535,00 zł
szt.
Mata ADR M 1,2 x 0,6 m
Mata ADR M 1,2 x 0,6 m
120,00 zł 96,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl